У середу, 27 березня, в іспанському порту Малаги відбулася урочиста презентація найбільшого круїзного лайнера, аналогів якому немає у всьому світі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Судно отримало незвичайну назву - "Симфонія морів".
Як повідомляють ЗМІ, довжина лайнера становить 362 метра, ширина - 66 метрів, висота - 72,5 метра, а водотоннажність - 230 тисяч тонн.
Будували дивовижний корабель протягом 2,5 років. В кінці жовтня 2015-го відбулася урочиста закладка на верфі STX France у французькому Сен-Назер.
Минулого літа судно урочисто спустили на воду.
Власник лайнера - відома круїзна компанія Royal Caribbean International.
На судні є 2775 кают, що дозволяє прийняти майже 7000 пасажирів. Їх обслуговуванням займуться понад 2 000 членів екіпажу.
На 18 палубах розмістилися десятки ресторанів, барів і кафе, є кілька басейнів, майданчики для міні-гольфу, баскетболу та волейболу, льодовий каток, і навіть танцполи, де будуть проводити дискотеки.
Згідно з прогнозами, свій перший літній сезон лайнер курсуватиме по Середземному морю від іспанської Барселони до італійського Неаполя (з зупинками в Пальма-де-Майорці, Провансі, Флоренції та Римі), а потім відправиться на Карибські острови. Судно буде приписано до порту Майамі.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що водолази знайшли "привид" на дні моря. Турецька пошуково-рятувальна субмарина виявила уламки пасажирського авіалайнера, який затонув 65 років тому біля берегів турецького острова Кизилада. Борт компанії Air France здійснював нічний рейс з Парижа в Тегеран. 32 пасажирам і восьми членам екіпажу вдалося вижити, четверо людей загинули. Через технічну несправність капітан літака був змушений здійснити аварійну посадку. Орієнтиром у непроглядній пітьмі послужили вогні маяка, який діє і понині.
Пошуково-рятувальний апарат виявив літак на глибині близько 250 метрів. Лайнер практично не пошкоджений, за винятком мотора. Така операція стала можливою завдяки сучасному обладнанню підводного човна. Вона здатна виявляти об'єкти на глибині до 3000 метрів.