У Білому домі нещодавно відбулися переговори між офіційними представниками США та Ізраїлю. Під час зустрічі вони підписали угоду про співпрацю з протидії політиці Ірану.

За даними ізраїльського телеканалу Channel 10 News , секретні домовленості були досягнуті ще 12 грудня, проте про них стало відомо тільки зараз. До Америки прибула делегація на чолі з радником з національної безпеки Меїром Бен-Шаббатом та колегами з Пентагону, зокрема, радником президента США Гербертом Макмастером.

" Меморандум про взаєморозуміння щодо іранського питання" передбачає створення чотирьох робочих груп, які зосередяться на ряді ключових питань, пов'язаних з іранською ядерною і балістичної програмами, а також з поставками зброї в регіон.

Популярні новини зараз
Перехід на шестиденку та навчання літом: школярів очікують зміни Пенсія подорожчає часом: на українців 60+ чекає великий перегляд правил вже з 1 січня 2026 року Черги на АЗС і порожні баки: водіїв готують до дефіциту пального - які причини Боржників "обчистять" автоматично і без попередження – податкова списує не питаючи
Показати ще

Дивіться: скандальне рішення Трампа. Президент США визнає Єрусалим столицею Ізраїлю

Як повідомляв портал "Знай.ua", ізраїльську армію оснастять сучасною технікою.