У російському селі Вибути (Псковська область), на кладовищі виявили свіжі поховання. В останній раз тут в 2014 році поховали декількох десантників, які загинули на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Як повідомляють журналісти російського видання, які поїхали у Вибути подивитися, що трапилося за 4 роки з безіменними похованнями, нові могили з'явилися зовсім недавно.

"Серед них є зовсім свіжі, з тимчасовими табличками. Всеволод Смирнов загинув в грудні 2016- го, йому було 26 років. На фото він - в камуфляжі на тлі синього-синього моря. А що сталося в січні 2017 го з Володимиром Стеценком?" - пише автор.

Ще на одному хресті журалісти побачили напис: "Григоров Микола Михайлович. 10.01.1985 - 06.03.2018". Відзначається, що він загинув в авіакатастрофі (в той день розбився вантажний Ан-26 над російської базою Хмеймім в Сирії - ред.).

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо
Показати ще

"І знову фотографія десантника, а зверху ще - блакитний берет. Надіти на рамку набакир, як носить десантура", - помічає красномовний нюанс автор матеріалу.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що британська преса приділила особливу увагу обміну полоненими, що відбувся в Україні.

У той же час The Guardian в авторському матеріалі нагадує, що розмова Путіна з главами невизнаних республік "відбулася на прохання Віктора Медведчука, українського бізнес-магната і політика, близького до Кремля".

Інтерес британської преси до Віктора Медведчука як політика, який здійснює комунікацію між Києвом і Кремлем і відповідає за підготовку обміну, просування мирних ініціатив по врегулюванню конфлікту на Донбасі, за останні роки значно зріс.

Ми також писали про те, що іноземна преса широко висвітлює наймасштабніший обмін полоненими, який відбувся 27 грудня 2017 року, роблячи особливий акцент на тому, хто є ініціатором звільнення українських громадян.