Про те, що ці люди ізольовані від світу, свідчать давні способи видобутку їжі і спорудження житла. Члени експедиції Національного фонду індіанців зробили дивне для себе відкриття при дослідженні лісів Амазонії в Бразилії.

Вони запустили дрон, якому вдалося зняти в лісистій місцевості плем'я дикунів. Після побаченого члени експедиції попрямували до них на зустріч. Раніше про них нічого не було чути, і зараз вчені намагаються встановити їх походження. Допомогти їм у цьому може мова, на якій розмовляють дикуни.

На знятих кадрах видно узлісся, де племінні жителі вирощують урожай. Для видобутку їжі вони використовують лук, стріли і древню сокиру. Також вдалося зняти їх хатини і човни.

Співробітники організації подолали понад 300 кілометрів, в тому числі 180 – на човнах, притоками Амазонки, на автомобілях і мотоциклах, а ще – 120 кілометрів пішки по джунглях Амазонії. У притоках річок Ютаї і Юруазіньо виявили плем'я індіанців, яке ніколи не контактувало з цивілізацією.

Популярні новини зараз

Українець прославився у всьому світі завдяки ажурним яйцям: "Волинський Фаберже"

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

В Україні різко підскочать ціни на електроенергію: хто заплатить за комуналку більше вже з травня

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Учасники експедиції сфотографували на землі кілька предметів побуту індіанців, а також каное. Каное для пересування по Амазонці і притоках. За даними фонду, в регіоні проживають 11 племен, які вступали в контакт з цивілізацією, а також вісім повністю ізольованих.

За словами вчених, в резервації Вале до Яварі, де виявили раніше невідоме плем'я, проживають більше 10 племен. Місцеві жителі не особливо йдуть на контакт з вченими і взагалі намагаються триматися подалі від цивілізації. Дослідники також відзначили, що місцеві аборигени потребують захисту від браконьєрів, адже вони не тільки виснажують ресурси, а й нападають на них.

Нагадаємо, нетрі Амазонки виявилися житлом невідомої цивілізації.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що вчені з'ясували вік Амазонки.

Також "Знай.uа" писав, що фотограф показав племена на межі вимирання.