Міністерство оборони Росії до дня Військово-повітряних сил РФ опублікувало документи, в яких говориться, що Берлін з початку Другої світової війни сприймалася радянською армією як стратегічна мета.

Відповідні документи опублікувало на своєму сайті російське відомство.

Так, Міноборони опублікувало наказ від 8 серпня 1941 року про бомбардування Берліна, написаний під диктовку Йосипа Сталіна.

Нагадаємо, що французькі вчені провели генетичний аналіз фрагмента щелепи, що ймовірно належить Адольфу Гітлеру. Автори прийшли до висновку, що Гітлер дійсно помер у 1945 році в своєму бункері.

Про Гітлера і масштаби його злодіянь знають всі, тому представляти його довго немає необхідності. Що важливо знати - у 1921 році він заснував НСДАП, в 1933 був обраний Рейхсканцлером Німеччини і згодом встановив диктатуру. Гілер зосередив у своїх руках всю владу і почав нарощувати військову міць держави. Незабаром він почав "проковтувати" сусідні країни - почав з мирного приєднання Австрії, а закінчив Чехією. Але Гітлеру було все мало й мало і у вересні 1939 року німецький диктатор розпалив найбільш криваву війну в історії людства.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати Тікали від мобілізації, а потім їли своїх мертвих дітей: українцям нагадали історіїї 100-річної давнини
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", з тих пір, як закінчилася Друга світова війна, суперечки про розробки німців не вщухають ні на місяць. Сотні конспірологів намагаються розгадати, що придумували нацисти для того щоб знищити ворога. Частина експертів впевнена, що в Німеччині розроблялися не тільки зброя і бойові апарати, але і справжня машина часу.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що війна ніколи не буває приємною. Але щоб зрозуміти, яка ж все-таки з воєн була гірше всіх, необхідно спочатку визначити, що ми розуміємо під словом "найгірший". І це нелегко. Тим не менш дослідник Стейн Теннессон (Stein Tønnesson) з Інституту досліджень миру в Осло (ПРІОРИТЕТ) погодився ранжувати війни Нового часу за ступенем їх жорстокості.