Зазначимо, що відомство отримало від віце-прем'єра Дмитра Козака доручення до 1 жовтня поточного року розглянути питання про доцільність, механізми і терміни реалізації низки заходів, які будуть спрямовані на збільшення попиту на алюмінієву продукцію в різних галузях промисловості. Про це пишуть російські ЗМІ.

Однією з пропозицій щодо додаткових заходів стимулювання попиту зазначено введення утильзбору на велосипеди. Якщо такий крок схвалять, проекти федерального закону і постанови уряду щодо введення збору будуть готові вже до 1 жовтня 2019 року.

За інформацією секретаріату Козака, днями був затверджений план з розвитку алюмінієвої промисловості на 2018-2023 роки. За словами експертів, утилізаційний збір на велосипеди і рами для них може скласти до 10 % від вартості велосипеда на прилавку.

Варто відзначити, що утилізаційний збір є разовим платежем. Він сплачується для забезпечення екологічної безпеки навколишнього середовища та охорони життя, здоров'я людини від шкідливого впливу експлуатації транспорту. В даний час в Росії існує такий збір для вітчизняних та іноземних автомобілів. Його сума залежить від об'єму двигуна машини.

Нагадаємо, Путін знову зганьбився на весь світ. У четвер, 26 липня, президент Російської Федерації Володимир Путін прибув на зустріч з лідерами країн БРІКС в занадто довгих штанах і синьому костюмі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що США розширили санкції проти Росії. Міністерство фінансів США повідомило про введення санкцій проти трьох громадян Росії і п'яти компаній, які відомство вважає пов'язаними з ФСБ.

Також "Знай.uа" писав, що Путін остаточно добив російських пенсіонерів. Незважаючи на активне невдоволення громадян, російський уряд все-таки проведе скандальну пенсійну реформу.