Російські вчені-атомники працюють над створенням комісії з встановлення джерела походження рутенія-106. В атмосфері його ізотопи виявили європейські і російські системи екологічного моніторингу.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це інформує державна корпорація РФ "Росатом".
"У зв'язку з тим, що російська і європейська громадськість, а також ЗМІ висловили однозначну запит на встановлення джерела зафіксованого в атмосфері ряду держав ізотопу рутенія-106, вчені запропонували створити незалежну комісію", – заявив співробітник організації.
Згідно з відомостями, зафіксовані в кінці вересня - початку жовтня рівні рутенія-106 в атмосфері "були на кілька порядків (до 10 тис. разів) нижче дозволених обсягів, то є абсолютно безпечними для людей і навколишнього середовища".
Нагадаємо, людство все ще далека від вирішення своїх екологічних проблем. Створюючи своє "друге тіло", матеріальну культуру, люди залишають масу побічних продуктів.
Одними з найбільш загрозливих наслідків людської діяльності залишаються пластикові відходи та парникові гази. Студенти МТІ спробували вирішити ці дві проблеми одночасно.
Крім того, останні дослідження показали, що космічні подорожі можуть впливати на людські гени. Такий висновок вчені зробили на підставі результатів обстеження Скотта Келлі, американського космонавта, який повернувся на Землю після річного перебування на МКС.
Дивіться сюжет про радіацію
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", NASA приховував факти про здоров'я космонавтів.