Американського бізнесмена Мартіна Шкрелі, відомого як "самий ненависний чоловік США", засудили до семи років позбавлення волі і штрафу в розмірі 75 тисяч доларів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк передає Reuters, його визнали винним у шахрайстві для своїх двох фондів. В ході розслідування з'ясувалося, що він підробляв документи фондів, щоб приховати втрату всіх активів і не залишитися без інвесторів.
Вирок оголосив окружний суддя Кійо Мацумото. При цьому сім років - це певний компроміс між прокурорами, які просили 15 років, і адвокатами, котрі виступали за 12-18 місяців арешту. Сам бізнесмен в суді ніяк не відреагував на вирок.
34-річний Мартін Шкрелі народився в сім'ї албанських мігрантів в Брукліні.
"Самою ненависною людиною США" він став після того, як викупив права на рідкісний препарат Daraprim (піриметамін) і підняв на нього ціну з 13,5 до 750 доларів за таблетку. Ці ліки використовуються для лікування ВІЛ-інфікованих і онкохворих людей.
Шкрелі сидів у в'язниці з вересня 2017 року, після того, як він порушив умови звільнення під заставу в 5 млн доларів: ексцентричний бізнесмен пообіцяв дати 5 тисяч доларів тому, хто принесе йому пасмо волосся колишнього кандидата в президенти США Хілларі Клінтон.
До семи років в'язниці засуджений "самий ненависний чоловік США"
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що уряд Японії збирається подавати позов до суду Світової організації торгівлі (СОТ) на Сполучені штати Америки (США) через рішення ввести 25-відсоткове мито на імпорт сталі і 10-відсоткове - на імпорт алюмінію. Відповідну позицію оголосив в п'ятницю міністр економіки, торгівлі і промисловості країни Хиросиге Секо.
Крім того, Федерація залізо-сталеливарних компаній Японії, яка раніше відправляла лист президенту США Дональда Трампа, шкодує про рішення американської влади ввести мита на імпорт сталі та алюмінію. Про це йдеться в опублікованому в п'ятницю заяві японської федерації.
Рішення ввести мита на імпорт сталі та алюмінію викликає у нас глибоке співчуття. Ми побоюємося, що це рішення може завдати удару не тільки по японському, але і за загальносвітовим експорту, а також викликати хвилю захисних контрзаходів з боку держав.