США вітають прийняття в Україні закону про Антикорупційний суд. Також вони підкреслюють необхідність прийняти поправку, яка забезпечить розгляд цим судом вже існуючих справ, що підпадають під його юрисдикцію.

Про це заявила Хізер Нойерт, офіційний представник Держдепу США.

За словами Нойерт прийняття закону про Антикорупційний суд забезпечить Україні європейське майбутнє.

"США вітають ухвалення в Україні закону про створення незалежного антикорупційного суду. Нам було приємно побачити, що ця важлива частина законодавства була прийнята при широкій підтримці Верховної Ради. Тим самим Україна зробила важливий крок на шляху до досягнення європейського майбутнього, яке вимагали українці під час Революції гідності", - йдеться в заяві.

Крім того, заява директора МВФ Крістін Лагард з цього приводу також вітається США.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль забула за Дана Балана за вивченням польської мови: "Потрібна ще румунська"

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

"Вона і президент Порошенко погодилися, що Верховна Рада має швидко внести поправки в закон, щоб цей суд міг слухати всі справи, які підпадають під його юрисдикцію, включаючи вже відкриті корупційні справи, а також прийняти додаткове законодавство для офіційного початку роботи суду", - підкреслюється в заяві Держдепу.

У Сполучених Штатах сподіваються на те, що ці кроки "зведуть нанівець корупцію, яка загрожує національній безпеці України, її добробуту та демократичному розвитку".

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", глава України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про створення Вищого антикорупційного суду з поміткою "невідкладний", тобто розпочати роботу над документом повинні найближчим часом.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру українського Президента.

"Президент Петро Порошенко у відповідності зі статтею 93 та частиною другою статті 125 Конституції України вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону України "Про освіту Вищого антикорупційного суду". Глава держави визначив документ як невідкладний для позачергового розгляду парламенту", - пише прес-служба.