В Японії 22 червня прокинувся дуже небезпечний вулкан Сіммое, який розташований на південно-західному японському острові Кюсю.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВідомо, що вулкан Сіммое викинув стовп диму і попелу заввишки 2,6 кілометри. Камені з жерла вилітають більш, ніж на кілометр. Метеорологічне управління Японії встановило заборонену зону навколо вулкана, вона має радіус три кілометри. Про це повідомляють японські ЗМІ.
Висота вулкана Сіммое - 1420 метрів. Попередній раз він вивергався в квітні цього року. Тоді скасували десятки авіарейсів.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що всі нові і нові представники флори і фауни знаходяться на межі свого повного зникнення. Вчені встановили основні фактори, що впливають на це. На їхню думку, природа вимирає від наслідків вулканічної і людської діяльності. До такого висновку дійсшли фахівці, що працюють в Університеті Флориди.
Вчені вважають, що саме ці фактори підвищують в атмосфері рівень вуглекислого газу до його катастрофічної кількості. Наслідком цього є виснаження кисню в світовому океані і масове вимирання існуючих там організмів.
До свого висновку вчені прийшли після того, як дослідили наслідки вулканічної діяльності, що сталася на Землі мільйони років тому. Тоді вона була настільки потужною, що атмосферу переповнював двоокис вуглецю. Це призвело до різкої зміни клімату і зникнення багатьох видів, які тоді мала природа на планеті.
Як повідомляв портал "Знай.uа" на Гаваях почалося виверження вулкана Кілауеа, який вже триває близько місяця. Вулкан підніс місцевим жителям сюрприз - під час виверження на них посипалися кристали зеленого кольору.
На жителів острова, з неба посипалися кристали напівпрозорої речовини олівін, що в чистому вигляді зустрічається на Землі вкрай рідко. Варто відзначити, що це не єдина дивна річ, пов'язана з виверженням вулкана Кілауеа. Нещодавно виверження стало причиною синього полум'я, яке виривалося з-під землі. Ці кристали - олівіни - магнезіально-залізисті силікати. Вони настільки поширені на планеті, що, за оцінками експертів, становлять 50% верхньої мантії Землі.