Російськомовна ведуча телеканалу Fox News Джулі Рогінські уже кілька програм поспіль веде перепалку з прес-секретарем посольства Росії в США Миколаєм Лахоніним.

Так, у своїй програмі "Clap Bac", яка вийшла в ефір 11 травня, телеведуча заговорила ламаною російською мовою, допустивши купу помилок. Після цього вона перейшла на англійську і з іронією пояснила глядачам, що хотіла показати «потенційним господарям» знання їхньої мови.

«Вони ж коли вторгаються в якусь країну або затягують її в сферу свого впливу, починають змушувати місцевих вчити російську. Я хотіла дати зрозуміти, що у мене вже все схоплено, їм нічого вже і робити не потрібно. Хоча вони і так день за днем ​​поступово захоплюють наш уряд. Останній їх крок на цьому шляху - звільнення директора ФБР Джеймса Комі », - сказала ведуча.

В наступному випуску передачі Джулі Рогінські продовжила перепалку. Телеведуча освіжила в пам'яті глядачів попередню історію, а також розповіла про реакцію Лахоніна на цю на передачу, який в своєму Twitter назвав її виступ русофобським. У зв'язку з цим ведуча констатувала, що її слова дійшли до Росії і вона "перетворилася з ведмедя на троля".

Популярні новини зараз
Гороскоп на 16 лютого для всіх знаків: Раки – виспіться, Тельці – вам терміново потрібен дзен Бронювання більше не гарантія: нові правила змусять українців збиратись до війська Мобілізацію в Україні можуть скасувати: що пропонують натомість Готуйтесь – буде дорожче: українцям стане складніше дозволити собі навіть шматок хліба
Показати ще

Після цього Рогінські перейшла на російську, назвала Лахоніна просто Колею і заявила, що вибачатися не збирається. Вона нагадала про русифікацію національних меншин, яка проводилася в СРСР в 1930-і роки.

Крім того, дотепна ведуча запропонувала угоду: вона вибачиться за те, що її "московський говорок вже не той, що раніше" в обмін на вибачення Москви за кібершіпіонаж і анексію Криму.

Як повідомляв портал "Знай.ua", під час анексії Криму Кремль витратив більш ніж 19 млн доларів на інтернет-військо, в яке входило більше 600 осіб, котрі постійно коментували статті, писали блоги і проводили діяльність у соцмережах.