NASA на своєму YouTube-каналі опублікувала віртуальну екскурсію по поверхні Місяця в 4К дозволі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє Хайтек.
Музику до ролика написали композитори Фредерік Вьедман, Бенджамін Краузе і Скотт Гудман. У ролику вчені розповідають про найцікавіші місця на Місяці, а також пояснюють, чому саме ці точки притягають їх увагу.
Варто відзначити, що найзагадковішим континентом на планеті Земля досі залишається Антарктида, яка під своєю кригою ховає безліч таємниць.
На території Південного полюса експедиційна програма ANSMET проводить пошуки частинок космосу, які прилетіли на Землю. Остання експедиція виявила на малій ділянці 250 метеоритів.
Барбара Коен, яка є однією з експертів останньої експедиції ANSMET в районі Трансантарктических гір, розповіла, як фахівці NASA розшукують метеорити і чому роблять це саме в Антарктиді.
Виявилося, що на цій ділянці Землі частинки планет і астероїдів приземляються набагато частіше, а крім того, майже абсолютний холод дозволяє їм зберігатися до приїзду експедиторів. Адже холодний клімат полюса не дозволяє розвиватися і виживати мікроорганізмам і великим тваринам, що робить метеорити, які приземлилися, майже недоторканими. І це дуже допомагає в дослідженнях NASA.
Крім того варто відзначити, що на цьому тижні відома стартап-компанія Orion Span заявила, що в 2021 році запустить на орбіту готель класу люкс під назвою Aurora Station. У 2022 році космічний готель вже буде приймати перших гостей.
Такі компанії, як Virgin Galactic і Blue Origin, націлені на те, щоб в найближчі роки почати організовувати туристичні польоти в космос. Однак, що станеться, якщо туристам виявиться недостатньо одного лише польоту? Куди вони зможуть звернутися?
Щоб зупинитися в Aurora Station на 12 днів, людина повинна буде заплатити 9,5 млн доларів. У цю ціну, як відзначають в компанії, входить все, включно з тримісячною підготовчою програмою, транспортуванням до космічної станції і назад. В готелі, як повідомляється, буде можливо одночасно зупинитися тільки чотирьом гостям, а також двом членам екіпажу.
Відео Місяця від NASA у форматі 4К.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що новий метод зйомки Землі зачарував світ.