Екс-канцлер ФРН Герхард Шредер не збирається відмовлятися від посади у наглядовій раді концерну "Роснефть", навіть попри численну критику на свою адресу.

Про це повідомляє "Німецька хвиля".

Своє рішення він пояснив бажанням "зробити Німеччину та Європу незалежними":

"Я зроблю це. Йдеться про моє життя, і тут вирішую я, а не німецька преса. Демонізація Росії не принесе користі нікому", - підкреслив Шредер.

Більш того, колишній німецький канцлер категорично заперечив ймовірність отримання прямих вказівок нафтовим концерном він російського уряду – ніби представники Кремля не домінують у наглядовій раді "Роснефти".

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська показала, чим займається з чоловіком щоранку: "Я, він і круасан"

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Показати ще

На батьківщині Шредера засуджували передусім за те, що він не сприймає серйозно наміри президента РФ Володимира Путіна, який всіляко намагається впливати на роботу однієї із найбільших компаній, акціонерами якої являються й кілька іноземних філіалів. Проте сам політик у цьому має сумніви, але свою позицію досі не обґрунтував.

Слід відзначити, що ЄС запровадила низку економічних обмежень щодо "Роснефти" ще три роки тому через анексію Криму. Саме тоді відмовився сприяти планам Шредера кандидат на посаду федерального канцлера Мартін Шульц, адже він не погоджувався із його позицією щодо Росії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Меркель різко розкритикувала свого попередника.