Звинувачення у втручанні в хід президентських виборів у Сполучених Штатах, висунуті Білим домом проти 12 росіян, в Міністерстві закордонних справ РФ назвали "пустушкою".

Американські фахівці заявили, що в злочині брали участь 12 співробітників російської розвідки. Ці слова у Лаврова охрестили наклепом, вкиданням і черговою "пустушкою". Про це йдеться в офіційному повідомленні МЗС.

У Міністерстві вперто продовжують стверджувати, що американські представники не надали достатньо доказів, щоб робити подібні заяви. Крім того, в РФ навіть відмовляються визнавати, що названі люди в принципі є працівниками Головного розвідувального управління ВС РФ. Те, що вони причетні до кіберзламів мережі партії демократів, визнавати відмовляються тим більше. А втім, нічого нового.

У російському МЗС заявили, що ці люди не є російськими розвідниками, але відзначили, що це не випливає з представленого американською стороною "нагромадження конспіративних схем".

Популярні новини зараз
Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня Йдеться майже про 10 тисяч гривень: скільки сьогодні мають отримувати українські пенсіонери Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну
Показати ще

У Лаврова впевнено заявили, що мета "вкидання" - загострити обстановку перед російсько-американським самітом.

13 липня американські фахівці звинуватили російські спецслужби в організації кібератак для крадіжки документів і їх публікації. Пан Розенстайн також заявив, що співробітники російських спецслужб зламали сайт виборчої комісії і вкрали дані 500 тис. виборців.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що "війська" Путіна наслідили в десятках американських штатів. Два роки тому російські хакери влаштували замовлену, добре підготовлену кібер-кампанію проти державної виборчої інфраструктури США. Нещодавно таку заяву оприлюднили на офіційному ресурсі Комітету з розвідки американського Сенату.

Згідно з документом, хакери здійснили кілька спроб проникнути в виборчу систему щонайменше 18 американських штатів. Крім того, як мінімум в шести штатах хакери намагалися зламати веб-сайти, що мають відношення до виборів. Одного разу дістатися до закритої бази виборців їм все ж вдалося, але маніпулювати окремими голосами або вплинути на загальний підсумок голосування так і не змогли. У Комітеті вважають, що ця атака була частиною більш масштабного втручання Росії у президентські вибори США.