Незаконно ув'язнений в РФ українець Станіслав Клих написав відкритого листа до одного із опозиційних російських видань. В зверненні він заявив, що вимагає терміново перевести його в іншу установу.

Клиха, як відомо, засудили до 20 років перебування у колонії за звинуваченням "в участі в Чеченській війні на боці сепаратистів". Бранець Кремля також скаржиться на відсутність підтримки з боку української влади та належних зусиль співвітчизників для його звільнення.

Більш того, Станіслав стверджує: не був і не являється зараз активістом "Правого сектору", а кілька років поспіль взагалі нібито входив до складу "Партії регіонів":

"У 2004-2014 роках, тобто до арешту в місті Орел, я був членом "Партії регіонів", про що свідчить, сподіваюся, збережений партійний квиток в місті Києві, і розвивав структури ПР в Києві, зокрема, в Дніпровському та Оболонському районах, займався організацією роботи партійних штабів та виборчих комісій", - йдеться в листі.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Показати ще

Нещодавно Громадська наглядова комісія в Росії заявила про ймовірність надання надасть незаконно засудженому українцю Станіславу Клиху допомогу щодо переведення його в іншу колонію, але цього досі не сталося:

"Будь-яке клопотання засудженого про те, щоб йому змінили місце відбування і покарання, воно розглядається. В даному випадку з урахуванням того, що це резонансна людина, за цим спостерігає міжнародне співтовариство, і якщо його підтримають серйозні правозахисники, думаю, що перевід його в іншу колонію реальний. Я не знаю, чи написав він правильно заяву, чи подав він таке клопотання, якщо немає, то це треба зробити. Я вважаю, що ми повинні підказати, як це все оформити, ми з місцевими представниками комісії зв’яжемося найближчим часом, попросимо його відвідати і проконсультувати", - пояснила заступник голови московської громадської наглядової комісії Єва Меркачева.

Клих також відмовився від сніданків і обідів, аби на його прохання відреагували швидше.

Дивіться: Незаконно засуджений в Росії українець Станіслав Клих відмовляється від їжі

Як повідомляв портал "Знай.ua", секретні в'язниці СБУ відновили роботу.