Користувачі Google почали активно цікавитися способами виживання після ядерного удару. Дані системи Google Trends показують, що з 8 по 10 серпня найпопулярнішим запитом був "Як пережити ядерний удар".

Популярність фрази виросла з нуля до сотні балів. Вона в кілька разів перевищила показники традиційно популярних питань "Як розбагатіти" і "Як прославитися".

Більшість запитів про виживання пошукова система Google отримувала від користувачів із США. Далі в списку опинилися жителі Канади, Великобританії, Австралії та Індії.

За підсумками першого тижня серпня зросла популярність запиту "Північна Корея". До 5 серпня він був на одному рівні за популярністю зі словами "Росія" і "Іран". Але потім запит почав різко набирати популярність.

Єдиним штатом, в якому запит про ядерну атаку став найбільш популярним, виявилися Гаваї. Це найзахідніший регіон США. Також в список схожих запитів по темі "Північна Корея" увійшов Гуам. Острів є заморською територією США і розташований він в Тихому океані.

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, компанія Google вирішила додати кілька корисних функцію в свою пошукову систему.