Інцидент, коли ягуари вирішили пополювати на гігантську видру, стався в бразильському природному парку. Згуртувавшись, видри дали зрозуміти молодим ягуарах, що до них не можна ставитися як до об'єкта полювання.

Біологам вдалося зняти рідкісне явище полювання ягуарів на гігантську видру. Цей водний ссавець – найбільший з усієї підродини видрівих. Довжина тіла особини може досягати двох метрів, при цьому близько 70 см довжини припадає на хвіст. Важать такі видри більше 20 кілограм.

При цьому у природі цей підвид видр практично не має природних ворогів. Часом вони можуть стати жертвами електричних вугрів і скатів, але це відбувається із-за випадкового зіткнення з ними. На гігантську видру навмисно ніхто не полює.

У них відсутні природні вороги через їх масивність. Дорослі особини легко можуть себе захистити. При цьому каймани і хижаки можуть вистежувати лише юних видр.

Популярні новини зараз
Летальність приблизно 52%: ВООЗ застеріг про спалах небезпечного вірусу Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Відео з бразильського природного парку, на якому вдалося зафіксувати рідкісний випадок полювання молодих ягуарів на видр, опублікував National Geographic. У ролику два ягуара планували схопити гігантську видру. Це були молоді й недосвідчені особини. Також відомо, що вони сестри.

Представники парку стверджують, що їх мати нерідко займалася полюванням на кайманів, але ніколи не проявляла інтересу до гігантських видр. А ось молоді сестри, опинившись перед новими тваринами, вирішили перевірити свою спритність.

Гігантські видри, все ж, вміють себе захищати і у воді вони в рази швидше ягуара. Крім того, для власного захисту вони використовують гучні сплески і видають гучні звуки. Саме так і захистили себе хоробрі водні мешканці на цей раз.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" єноти настільки звикли жити поруч з людьми, що не соромляться навіть красти у них їжу з тарілки.