Федеральна служба безпеки Росії нерідко вибиває необхідні свідчення в "секретній в'язниці", куди людей привозять за декілька тижнів до офіційного затримання.Як пише видання Republic, про жахливі тортури розповіли декілька співрозмовників, яких російські спецслужби нібито викрадали. Більшість в'язнів - це вихідці з Середньої Азії, а кати переважно ФСБ-шники або в даний час, або у відставці.

Аброр Азімов, підозрюваний в організації пітерського теракту, розповів, що його викрали, надягнувши мішок на голову. За його словами, невідомі закували його в наручники і відвезли у невідомому напрямку. Їхали приблизно хвилин 40, а по прибуттю кинули в підвал. Азімов розповів, що мішок зняли тільки через тиждень і він побачив щось на зразок камери ув'язнення. Випустили чоловіка тільки через два тижні, і за цей час він навіть бачив інших "в'язнів".Кілька інших викрадених стверджують, що це місце знаходиться в підвалі, кожна кімната якого не більше 7-9 метрів. У кожній камері є труби, до яких "в'язнів" приковують наручниками. Також співрозмовники запевняють, що зверху постійно ходить охорона.

Видання пише, що екс-ув'язнені піддавалися тортурам електрикою, постійним загрозам і приниженням. Азімов стверджує, що його тримали за руки і ноги, поливаючи водою обличчя, накрите ганчіркою. Від таких катувань чоловік постійно втрачав свідомість.

Популярні новини зараз

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

Кличко заговорив про продовження карантину в Києві: визначили дату

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Показати ще

Всі екс-ув'язнені, включаючи Азімова, звернулися до Європейського суду з прав людини, а також до Головного військового слідчого управління.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, яким тортурам ФБС піддавала українських в'язнів.