Два депутата від правлячої консервативної Партії прогресу" Норвегії висунули президента США Дональда Трампа на Нобелівську премію миру за внесок у досягнення угоди про зусилля, спрямовані на денуклеаризацію Корейського півострова. Про це повідомляє телерадіокомпанія NRK.

Відзначається, що премію за 2018 рік можуть отримати тільки ті кандидати, яких висунули не пізніше січня.

Таким чином, Трамп може претендувати на премію в 2019 році.

"Зараз триває процес забезпечення миру. Це крихкий процес, але ми повинні, звичайно, робити все можливе, щоб допомогти йому. Я вважаю, що ми можемо добитися цього, відправивши чіткий сигнал, а саме, присудивши Трампу Нобелівську премію миру", - сказав один з нідерландських парламентаріїв.

Популярні новини зараз
Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються 3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"
Показати ще

За словами депутатів, на саміті США-КНДР в Сінгапурі Трамп став "людиною світу і заслужив велику нагороду".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", американський президент Дональд Трамп, на адресу якого зовсім недавно непристойно вилаявся відомий актор Роберт Де Ніро, у відповідь назвав його тупим.

Так, Трамп назвав Роберта Де Ніро "людиною з низьким IQ". Своєю думкою з приводу актора Трамп поділився в Twitter.

За його словами, Де Ніро отримав "занадто багато ударів в голову" при зйомці боксерських фільмів.

"Я спостерігав за його виступом минулого ввечера і мені здалося, що він пришиблений [punch-drunk]", — написав Трамп.

За його словами, Де Ніро не усвідомлює вигідність діючого економічного курсу, зайнятості населення та того, що багато американські компанії повертаються в країну.

"Прокинься, боксерська груша!" — підсумував Трамп.

Нагадаємо, в Сінгапурі відбулася перша зустріч у рамках саміту американського президента Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина. У перші хвилини спілкування вони обмінялися традиційними рукостисканнями, і в цілому обидві сторони оцінили переговори як успішні.

Першим свою думку з цього приводу висловив Трамп. Він назвав зустріч "дуже хорошою", а самі відносини з лідером КНДР охарактеризував позитивно.