Почнемо з того, що слід розрізняти пожовтіння шкіри і пожовтіння білків очей.

У той час, як пожовтіння шкіри може бути пов'язано з надмірним споживанням бета-каротину, вітаміну А і вітаміну С, і в цьому випадку не представляє загрозу, пожовтіння очей зазвичай спостерігається у людей з ураженою печінкою, пише Medical News Today.

В останньому випадку необхідно звернутися до лікаря для постановки точного діагнозу. 

Дослідники стверджують, що жовтизна шкіри і білків виникає в результаті збільшення рівня білірубіну.

"Пожовтіння шкіри або очей може бути симптомом чогось більш серйозного, але всі вони прямо або опосередковано пов'язані зі станом здоров'я печінки", — вважає доктор Хей.

За даними Національної служби охорони здоров'я, жовтяниця може бути спровокована такими захворюваннями: жовчними каменями, цироз печінки, панкреатит, гепатит, серповидноклеточкой. Залежно від різновиду і форми хвороби медики вибирають відповідний спосіб лікування. 

Наприклад, жовчні камені утворюються при незвично високому рівні холестерину або білірубіну всередині жовчного міхура. 

Цироз печінки – це складне захворювання, що викликає розлади кровообігу і роботи інших внутрішніх органів

При ньому спостерігаються наступні симптоми: слабкість, підвищена стомлюваність, жовтизна шкіри і очей, крововиливи на шкірі, шкірний свербіж, схуднення, збільшення живота, нудота і блювота, потемніння сечі, тупий або ниючий біль в області печінки.

Якщо у вас виникла підозра про наявність будь-яких з вищевказаних захворюваннь, негайно зверніться до лікаря для встановлення діагнозу і призначення відповідного лікування.

Нагадаємо, відеоігри з фізичними вправами зменшують хронічний біль у попереку у літніх людей на 27 %.

Як повідомляв портал "Знай.uа", австралійські вчені розповіли про сприятливі ефекти сексу на розумові здібності в літньому віці.

Також "Знай.uа" писав, що протизапальна дієта, до складу якої входять шоколад, червоне вино і пиво, сприяє довгого життя.