Зміна пози на унітазі дозволяє позбутися від запору.

За словами вчених з Університету штату Огайо, звичайна підставка для ніг виправляє позу, а отже і вигин прямої кишки, який заважає роботі кишечника, повідомляє Daily Mail.

Як вважають дослідники підставка для ніг переводить тіло в більш природне положення, випрямляє пряму кишку і полегшує проходження калу.

У рамках експерименту команда вчених набрала 52 здорових учасника і зібрала дані про роботу кишечника за чотири тижні.

Популярні новини зараз

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Слід зазначити, що 44 % добровольців мали проблеми з прохідністю кишечника, а у однієї третини спостерігалися труднощі з походом в туалет.

Експеримент тривав місяць. Перші два тижні учасники не користувалися підставкою.

В кінці періоду дослідження понад 70 % добровольців заявили, що їх кишечник почав працювати, а 90 % похвалилися, що мали менші проблеми.

Амеріканські дослідники стверджують, що підставка настільки ефективна, тому що змінює положення тіла. Коли ноги знаходяться під кутом 90 градусів до тулуба, м'яз лобкової кістки, що проходить крізь тазове дно, не знаходиться в стані спокою.

Пряма кишка зігнута і ускладнює випорожнення. Приміщення ніг на підставку приводить тіло в більш природне положення присідання. Чим пряміше цей кут, тим легше має бути рух кишечника

По словам дослідників, якщо запор не лікувати, це може призвести до різних проблем зі здоров'ям, включаючи анальні тріщини і геморой.

Різниця між підставкою і проносними засобами в тому, що перша, як правило, дешевше і служить довше і до того ж створює природні умови для процесу дефекації

На щастя, на сучасному ринку існує величезна кількість різновидів підставок для ніг.

Нагадаємо, що міститься в людських фекаліях.

Як повідомляв портал "Знай.uа", мікроскопічні пластикові частинки можуть зустрічатися в наших фекаліях.

Також "Знай.uа" писав, що вживання харчових волокон дозволяє зменшити ймовірність розвитку запальних процесів в організмі.