Новий аналіз крові дозволяє прогнозувати ризик серцевого нападу за 10 років до його виникнення.

Національний інститут переваги здоров'я та догляду підтвердив ефективність тесту на тропонин як засіб діагностики можливо інфаркту міокарда, повідомляє Daily Mail.

Тести довели свою 100-відсоткову точність у ході наукових випробувань, які були включені в програму прискореного доступу в Ніцці.

Кардіологи показали, що не пропустили жодного інфаркту, використовуючи цей тест при обстеженні понад 500 осіб.

Популярні новини зараз

Погода на 22 січня: збудеться синоптична мрія українців

Лорак заспівала про кохання з відомим українцем, несподіваний поворот: "Я йду"

Зірка серіалу "Свати" переживає важку втрату: "Серце не витримало..."

Літак зазнав зіткнення в небі над Україною: життя пасажирів перетворилось на десяток годин нервового очікування

Показати ще

Нинішні десятирічні прогнози серцевих нападів засновані на інструменті під назвою QRISK, який об'єднує в собі декілька факторів ризику, включаючи спосіб життя, вік і вагу.

Але нещодавно схвалений тестовий метод крові засновано на протеїнах, званих тропонинами, які виробляються пошкодженими клітинами серця.

За словами лікарів, технологія вимірювання рівня тропонина у крові удосконалено заради високої точності і невеликої ціни.

Благодійна організація сподівається, що лікарі зможуть "раніше використовувати цей простий тест для виявлення людей, схильних до підвищеного ризику серцевого нападу".

Експерти також ставлять на те, що тест допоможе лікарям попередити розвиток небезпечних серцевих станів, а значить почати своєчасну профілактику чи лікування.  

Слід зазначити, що медики з кожним роком удосконалюють методику експрес-тестів. Наприклад новий аналіз крові дозволить діагностувати рак всього за десять хвилин.

Зокрема медики мають намір застосовувати крихітні фрагменти золота для пошуку залишків ракових клітин в організмі. 

Нагадаємо, нові результати сканування організму показали, що регулярне вживання алкоголю шкодить серцю.

Як повідомляв портал "Знай.uа" дієта з високим вмістом овочів і оливкової олії знижує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань на 25 %.

Також "Знай.uа" писав, що медики перевірили, як різні дієти впливають на здоров'я серця.