Лише деякі люди мають уявлення про те, наскільки суворою дисципліною вважається гігієна.

Не тільки ми, але і речі, якими ми користуємся також потребують регулярного прання та чищення. Особливо це стосується постільних речей.

Результати невеликого опитування показали, що жінки в середньому міняють простирадла раз на 19 днів, в той час як чоловіки — 29 днів, тобто прибирають постільну білизну тільки раз на місяць, повідомляє Health.

Запам'ятайте, а краще запишіть — простирадла потрібно прати раз в тиждень, незалежно від того, що ви робите або не робите на них.

Популярні новини зараз
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Показати ще

Бо постільні приналежності накопичують на собі відмерлі клітини шкіри, піт, пил і, можливо, навіть невелику кількість інших тілесних рідин.

І чим довше ці речовини живуть на простирадлах, тим комфортніше облаштовуються, створюючи відмінне вогнище для бактерій.

А щодо сексу?

Все залежить від вашої сексуального поведінки. Секс з постійним партнером не вимагає постійної зміни білизни. Ліжко в такому випадку можна міняти раз в тиждень або частіше, залежно від кількості рідин, які зібралися на білизні.

Всі ці рідини можуть викликати розмноження бактерій і спровокувати проблеми з шкірою і інфекцій. Сюди входять: піт, сперма, слина, вагінальний секрет і в деяких випадках фекалії.

Якщо ж ви віддаєте перевагу партнерам на одну ніч, то медики настійно рекомендують міняти простирадло кожен раз, а також не забувати про засоби контрацепції, щоб захистити себе і майбутніх коханців і коханок.

Якщо ж ви віддаєте перевагу стриманості, то правило "прання раз в тиждень" також актуально, незалежно від того, чи буває у вас секс чи ні.

До речі, за даними дослідження 2004 року, близько 1 % населення Землі відноситься до цієї категорії асексуалів.

Асексуальність часто плутають з самотністю або низьким статевим потягом. Різниця в тому, що асексуальність є орієнтацією, а безшлюбність — це вибір, який може зробити людина будь-якої сексуальної орієнтації.

За словами психологів, деякі люди відчувають значно полегшення, коли зізнаються собі в тому, що асексуальні. Як і у випадку з будь сексуальною ідентичністю, все повністю залежить від вас. Найголовніше пам'ятати, що асексуальність — це абсолютно нормально.

Нагадаємо про сім антизаразных позицій в сексі.

Як повідомляв портал "Знай.uа", близько 10 % чоловіків і 7 % жінок регулярно борються з нав'язливими думками про сексі.

Також "Знай.uа" писав, як знайти час для сексу в повсякденному житті.