У світі не існує універсальної дієти. Спосіб схуднення необхідно підбирати для кожного індивідуально, орієнтуючись на потреби організму, які різняться у всіх.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЦю інформацію повідомила дієтолог, засновник "Лабораторії омолодження" Людмила Гончарова.
На думку спеціаліста, такі популярні нині фуд-тренди є звичайнісінькою "лотареєю".
"Якщо ми хочемо скинути кілька кілограмів за допомогою дієти "імені когось" або взятої просто з інтернету — ми шкодимо собі. Щоб себе добре почувати, ми повинні харчуватися за законами власних метаболічних процесів, які необхідно дізнаватися".
"Якщо людина не харчується так, як створений її організм, вона виснажує себе за рахунок еластину та колагену м'язових тканин. А жир, про який усі говорять, залишається".
Дієтолог наголошує, що харчування потрібно складати за запитами власного організму.
"Те, що всі дієти корисні й допоможуть тілу — міф".
Більше того, не існує універсальних продуктів, які можуть підійти кожній людині.
"Ми різні зовні, за кольором очей, шкіри, в сприйнятті. Тому що це все обумовлено нашою ДНК. Якісь продукти вона сприймає, бо є ферменти на них, а якісь ні".
Нагадаємо, що якщо ви стежите за трендами у світі дієт, то напевно чули про методику періодичного голодування.
OMAD-дієта або One Meal a Day (дослівно один прийом їжі в день) полягає в тому, щоб голодувати 23 години поспіль, а потім один раз щільно і добре наїстися.
Як і у багатьох дієт, у OMAD свій набір правил. Для початку, одноразовий прийом їжі повинен здійснюватися в одному і тому ж чотиригодинному інтервалі кожен день. Дозволяється пити напої, але вони повинні бути низькокалорійними: чорна кава або вода.
Як повідомляв портал "Знай.uа" дієта з високим вмістом овочів і оливкової олії знижує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань на 25 %.
Також "Знай.uа" писав яка дієта дійсно працює: без вуглеводів або без жирів.