Впевнені, ви неодноразово чули, що кожна людина щодня мусить пити близько двох літрів води. Проте, швидше за все, це твердження неправильне, і кожна людина мусить враховувати власні особливості, хвороби, а ще пору року за вікном.

Про це пише Replyua.

Вода, фото pxhere
Вода, фото pxhere

Універсальною порадою може бути враховувати власний ступінь потовиділення. Якщо ви адекватно потієте, задовільняєте відчуття спраги - пийте стільки води, скільки вам хочеться. Ваш організм достатньо регулює себе. Якщо ж ваше потовиділення надзвичайно інтенсивне - ви маєте пити багато води, щоб не зневоднити організм. Зневоднення організму надзвичайно небезпечне, адже організм “стресує” і уповільнює роботу всіх органів, а також метаболізм, через що збільшується вага. Тому носіть із собою пляшку з водою і пийте навіть тоді, якщо не відчуваєте спраги.

Якщо ж ви помітили, що ви схильні до набряків - пийте воду в першій половині дня, щоб вся вода встигла “піти” з вашого тіла.

Популярні новини зараз
У ТЦК потрібно і жінкам: кому з українок загрожує мобілізація після 18 травня В Україні пенсіонери отримають "подвійні", та навіть "потрійні" пенсії: у ПФУ озвучили вимоги Потрібно мобілізувати у першу чергу: ексчиновник розповів, хто має поповнити лави захисників Гроші на кону: "Ощадбанк" зробив важливе оголошення
Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Пити чи не пити: дієтолог розкрила секрети правильного споживання води.

Як повідомляв портал Знай.ua,

Також Знай.ua писав, Як склянка води зранку повністю змінить ваше життя.