За час перебування Віталія Кличка в кріслі мера кількість незаконних забудов не зменшилась. Навіть навпаки – будинки, офісні будівлі виростають в столиці, як гриби після дощу.

Про це розповів позафракційний народний депутат, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Андрій Іллєнко.

Іллєнко заявив, що попри обурення киян такими протиправними забудівлями , не секрет, що нинішнє бізнес-оточення мера якраз і є цими забудовниками, повідомляє Цензор.нет.

Читайте також: Півтисячі киян вимагають відставки мера

"Претензій до нього дуже багато. Тому що Київ очікував іншого. Наприклад, для мене, як для людини, яка багато років займається питанням столичної політики, було шоком, що кількість скандалів щодо забудов не просто не зменшилася , а зросла. Сьогоднішнє бізнес-оточення мера якраз і є цими забудовниками. Ми бачимо, що дуже часто міська влада займає їхній бік, а не міської громади. Я не проти, щоб місто будувався і розвивався. Але я не хочу, щоб це відбувалося по беззаконню. Кияни протестують проти такого. Їм доводиться протистояти, як за часів Черновецького і Попова, проти рейдерських банд і збройних "тітушек". Дуже часто міська влада і правоохоронні органи не захищають громадян, або, навпаки, ще й виступають проти них " , - прокоментував Іллєнко.

Популярні новини зараз
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Іллєнко висловив думку, що величезна кількість людей колишнього мера столиці Леоніда Черновецького хоче тримати Київ під контролем.

"Для мене це неприйнятно, тому що вони грабували столицю і продовжують це робити, - підкреслив Іллєнко. - Окремі позитиви може, і є, але цей негатив їх повністю нівелює", - прокоментував нардеп.

Нагадаємо, щоу Дніпровському районі Києва на Микільській слобідці на початку року велося будівництво багатоповерхівки. Забудова проводилася на особливо цінній землі природоохоронного призначення. Тож і фактично, і законодавчо була заборонена.