Екс-нардеп Олександр Єфремов буде відповідати за "диктаторські закони" перед судом, про це повідомив прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко в ефірі одного з телеканалів, увечері 31 березня.

Напередодні стало відомо, що Генеральна прокуратура закрила кримінальну справу проти колишнього голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова за підозрою в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

"Ми наполягаємо на звинуваченні!" - Заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко, бажаючи заспокоїти обурення громадян. За його словами кримінальну справу Єфремова вже передано з обвинувальним актом до Генпрокуратури. Позиція прокурорів - підтримати держзвинувачення щодо Єфремова і наполягати на обвинувальному висновку з реальним терміном покарання. Автор "диктаторських законів" неминуче понесе покарання, впевнені в ГПУ, грунтуючись на наявності достатньої доказової бази.

Відомо, що 14 лютого 2015 року Генеральна прокуратура України затримала Олександра Єфремова за підозрою в скоєнні кримінальних правопорушень, а саме, - зловживання службовим становищем при обтяжуючих обставинах і службовій підробці. У зв'язку з цим, Печерський райсуд Києва призначив йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 2 місяці або внесення застави в 3,7 млн. грн.

Читайте також: В Єфремова заберуть паспорт – щоб не втік

Популярні новини зараз
Зупинило ТЦК – слідкуйте за язиком: що не слід говорити силовикам на блокпосту Перевірки ТЦК на вулиці: чи законна вимога показати телефон Сніг та морози до -15°: українців попередили про найхолоднішу зиму за останні роки "Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Показати ще

Застава Олександром Єфремовим була внесена, але ГПУ винесла йому нові звинувачення, щодо розпалювання міжнаціонального конфлікту.

Після закінчення терміну домашнього арешту, 1 листопада, з Єфремова через чотири дні також зняли й електронний браслет. А вже 30 листопада Печерський районний суд Києва повернув прокуратурі звинувачення, щодо екс-нардепів Олександра Єфремова, Олександра Стояна та Сергія Гордієнка, мотивуючи це тим, що обвинувальний акт по "диктаторським законам" не відповідає вимогам КПК України.