Відеролік із заявою Народного артиста України Іво Бобула про бажання балотуватися в Президенти на майбутніх виборах у 2019 році, стрімко набирає лайки. Рішуча промова відомого українського співака і композитора активно оговорюється у соцмережах.

«Команда у мене практично готова, програма готова. Тільки почнуться вибори, коли можна буде вийти і проанонсувати політичну платформу, ми все це зробимо», – повідомив під час програми «Бацман» на телеканалі «112 Україна», про що Знай.ua повідомляло раніше.

Проте амбітні бажання Народного артиста України професійні політологи поки що вважають безпідставною заявою.

Популярні новини зараз

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

«Якщо чесно, розцінювати Іво Бобула як справжнього кандидата-лідера поки ще значно зарано. Він один із понад 40 мільйонів громадян, що проживають в України, та чи звернули б ми увагу на їхні висловлювання про бажання йти у Президенти, не підкріплені жодними діями та відповідними знаннями? Спочатку хоча б відповідні підручники варто прочитати, не кажучи вже про грамотно складену програму та інші аспекти», – підкреслив український політолог Андрій Єрмолаєв.

Як зазначив Андрій Єрмолаєв, перший крок на шляху потенційного переможця на виборах – це вивчення принципів та тонкощів політології, яка включає не тільки знання функціонування політичної системи та влади, про проблеми глобальної політики, зокрема, міжнародних відносин, а й кроків розвитку держави.

Згідно статті 103 Конституції України, кандидат в Президенти нашої країни має відповідати наступним вимогам: мати українське громадянство, досягнути 35-річного віку, проживати в Україні протягом 10 останніх перед днем виборів років та володіти державною мовою. Проте ще однією умовою є чималий фінансовий внесок – 2,5 млн гривень, які кандидат надає задля офіційної реєстрації.

«Зараз збираю фінанси. Вони потрібні в першу чергу. А народ підтримає, я в цьому навіть не сумніваюся», – розповів під час інтерв’ю Заслужений артист України, також додавши, що має в планах зустрітися із Дональдом Трампом та попросити у нього допомоги.

Варто зазначити, що внесені мільйони повернуть лише в тому випадку, якщо кандидат пройде до другого туру або виграє вибори. Втім, на цьому витрати не закінчуються – задля того, аби отримати перемогу, доведеться витратитися на агітрекламу – від розповсюджування листівок до влаштування виступів з промовою на телебаченні та інших медіа. Так, наприклад, президентська кампанія Петра Порошенка обійшлася в 96 мільйонів гривень, кампанія Юлії Тимошенко - 67 мільйонів.