Опозиційний політик Олексій Навальний заявив, що російський олігарх Алішер Усманов назвав розслідування його Фонду по боротьбі з корупцією найгіршим прикладом того, що називається "верхоглядством", а тепер ще й збирається подати на нього до суду за оприлюднення неправдивої інформації.

У свою чергу Навальний опублікував у своєму блозі відео, в якому "по поличкам" розіклав усі факти про Усманова, доповнивши їх скрінами та іншою інформацією, що підтверджує правоту його слів.

У 12-хвилинному сюжеті опозиціонер заявляє, що олігарх уже давно не платить податки в Росії, але до суду подає саме в РФ, оскільки впевнений у тому, що там "приймуть потрібне йому рішення".

Політик прямо говорить про зв'язок Усманова з владною верхівкою Росії, хабарі, тіньові схеми та багато чого іншого. Тут же можна побачити розкішний маєток багатія на Рубльовці і почути правду про те, як він став власністю олігарха.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", на 12 червня Олексій Навальний анонсував нові антикорупційні мітинги по всій Росії. Минулого разу опозиціонер потрапив за грати за організацію масових акцій та був затриманий на 15 діб.

Популярні новини зараз

Легенда "Танців з зірками" Катерина Кухар описала своє меню: "Сьогодні - вівсянку, завтра - голодувати"

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Марина Боржемська видала свій лайфак для підтягнутого тіла: так схуднути зможе кожна

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще