У Польщі не виключають ймовірності того, що вчорашній обстріл консульства у Луцьку був спланованою провокацією з боку Кремля.

Про це в ефірі каналу "112 Україна" розповіла речник МЗС України Мар'яна Беца.

Вона зазначила, що такий висновок посадовці та очільники провідних відомств країни зробили з того, що російська агресія завжди керується подібними методами втручання.

"Все інспіровано ззовні, поляки це розуміють", - додала Беца.

Спікер МЗС пообіцяла, що українська сторона зробить все можливе для того, щоб викрити винуватців, адже від цього залежить безпека консульств та дипломатичних представництв.

Популярні новини зараз
Гречку змітають з полиць, а ціни б'ють рекорди: чи буде дефіцит крупи Не врятують навіть сонячні панелі: експерт пояснив, як Україні потрібно готуватися до зими Тарифи на світлло підвищили: споживачі вже отримують збільшені платіжки Штрафи за скважини та колодязі: суми виростуть в рази
Показати ще

Втім, точну дату відновлення роботи консульства не визначили, адже очікують відповідних вказівок від польської сторони. В свою чергу МВС вже вчора посилило охорону поблизу будівлі.

Нагадаємо,раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Порошенко обговорив ситуацію із консульством у Луцьку із президентом Польщі Анджеєм Дудою.