Росія не хоче остаточно псувати відносини зі Сполученими Штатами і боїться повного розриву, але, як і завжди, подає все під абсурдно-оригінальним соусом.

На цей раз відзначилась офіційний представник МЗС Марія Захарова, яка вирішила дати Дональду Трампу шанс налагодити стосунки, звинувативши попереднього президента в тому, що ситуація між країнами зараз не вельми дружня. Тобто, поведінку Росії на світовій арені, зокрема конфлікт на Донбасі і атаки в Сирії, які підтверджують логічність американських санкцій, Захарова проблемою не вважає в принципі. Про це чиновниця заявила в інтерв'ю одному з американських ЗМІ.

"Так, я згодна, абсолютно низький рівень. Ми зробили стільки заяв з цього приводу, що ми повинні якимось чином поліпшити наші відносини, в інтересах наших народів, в інтересах бізнесу, економіки, політики", - заявила Захарова, яка вже дивувала своїм баченням політичних і суспільних процесів.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Дональд Трамп уже вигадав, як обрушити фінансову систему Росії.

Популярні новини зараз

Потап розповів про стосунки з красунею-тещею: "Сумую за твоїм борщем"

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Показати ще