Зіткнення розвідувального судна Чорноморського флоту РФ "Лиман", на борту якого перебували 85 членів екіпажу, з сирійським скотовозом YOUZARSIF Н у південно-західній частині Чорного моря за 40 кілометрів від Босфора, внаслідок якого російський корабель пішов на дно, викликало жваве обговорення у соцмережах.

Як написав на своїй сторінці у Facebook головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко, військове судно, обладнане "повним фаршем" апаратури спостереження, потонуло від зіткнення з судном, призначеним для перевезення худоби. За його словами, росЗМІ делікатно промовчали про призначення корабля, що став причиною загибелі "Лимана".

Сирийский скотовоз YOUZARSIF H (IMO: 7611547) из города Тартус под флагом Того стремительной атакой протаранил и потопил...

Posted by Andrii Klymenko on Thursday, 27 April 2017

Інші користувачі прокоментували подію знаковою фразою російського президена Володимира Путіна "Він потонув", якою той відповів на питання про причину загибелі підводного човна "Курськ" у Баренцевому морі.

У соцмережах зіткнення сирійського скотовоза з військовим кораблем Росії вже назвали "ножем у спину від сирійських братів" та актом приниження "великої імперії".

Популярні новини зараз

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Подружка Олени Кравець Ірина Сопонару оголила груди заради "Кварталу 95": "Домалювали?"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Інші ж припустили, що "Лиман" протаранили невипадково.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", внаслідок зіткнення російського корабля-розвідника та сирійського судна 15 моряків Чорноморського флоту РФ зникли безвісти.