Депутати із партії "Справедлива Росія" пропонують відмінити економічні санкції, введенні Володимиром Путіним. Також - заборонити їх прийняття без участі Держдуми, бо це суперечить російській конституції, повідомляє РБК.

Автори законопроекту Дмитро Гудков, Сергій Петров, Михайло Сердюк, Валерій Зубов та Сергій Доронін, посилаючись на конституцію, стверджують, що кожен може вільно користуватися своїм майном та можливостями для підприємницької та будь-якої економічної діяльності, яка не є поза законом.

"Заборона на ввезення доброякісних, безпечних для здоров'я громадян продуктів призвела до обмеження конституційного права російських підприємств на економічну діяльність. Для багатьох підприємств не існує економічно розумної альтернативи тієї сировини, на використанні якої побудовані їхні технології", - пояснили російські депутати.

Чиновники вимагають внести поправки до російської конституції згідно яких при введенні подібних санкцій буде необхідний спеціальний федеральний закон.

"Введення економічних заборон та їх можливі наслідки не були обговорені ні з суспільством, ні з експертами, ні з підприємницькими організаціями. У той час, коли всі вони вказували на економічну шкоду, яку несе в собі застосування подібного ембарго, - пояснюють автори. - Якщо нашу пропозицію затвердять, то анти-санкції будуть скасовані на підставі акту, що не відповідає закону".

Популярні новини зараз

Полякова зчепилася з Кондратюком на "Х-факторі": через крики замовк зал, відео

Україна здобула неймовірну перемогу в НАТО вперше за 22 роки: "У майбутньому це..."

Українцям збільшать пенсії, зарплати, виплати по безробіттю й не тільки: хто опинився у списку щасливців

Найкрасивіша дівчинка в світі склалася в дивну позу заради лайків: "Давно дозріла"

Показати ще