Путіну заборонять вводити санкції

поділитись

Депутати із партії "Справедлива Росія" пропонують відмінити економічні санкції, введенні Володимиром Путіним. Також - заборонити їх прийняття без участі Держдуми, бо це суперечить російській конституції, повідомляє РБК.

Автори законопроекту Дмитро Гудков, Сергій Петров, Михайло Сердюк, Валерій Зубов та Сергій Доронін, посилаючись на конституцію, стверджують, що кожен може вільно користуватися своїм майном та можливостями для підприємницької та будь-якої економічної діяльності, яка не є поза законом.

"Заборона на ввезення доброякісних, безпечних для здоров'я громадян продуктів призвела до обмеження конституційного права російських підприємств на економічну діяльність. Для багатьох підприємств не існує економічно розумної альтернативи тієї сировини, на використанні якої побудовані їхні технології", - пояснили російські депутати.

Чиновники вимагають внести поправки до російської конституції згідно яких при введенні подібних санкцій буде необхідний спеціальний федеральний закон.

"Введення економічних заборон та їх можливі наслідки не були обговорені ні з суспільством, ні з експертами, ні з підприємницькими організаціями. У той час, коли всі вони вказували на економічну шкоду, яку несе в собі застосування подібного ембарго, - пояснюють автори. - Якщо нашу пропозицію затвердять, то анти-санкції будуть скасовані на підставі акту, що не відповідає закону".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
У Росії чоловікові, який робив неприпустимі речі зі школяркою, дали умовний термін
0
0
07:56 25.06.2018
За вкрадені гроші старенька планувала зробити подарунок онуці
0
0
07:44 25.06.2018
Весь світ дізнається про його витівки
0
0
05:12 25.06.2018
Родичі шокували "оригінальним" рішенням із урною небіжчика
0
0
00:20 25.06.2018
Пара одружилась лише місяць тому, а Маркл вже має про що розповісти пресі
0
0
23:47 24.06.2018