Нововведення від Мінсоцполітики торкнуться, в першу чергу, працюють після досягнення пенсійного віку пенсіонерів - їхні пенсії будуть перераховані.

Цей перерахунок буде автоматичним, але він може бути проведений і за індівідульно заявою кожного окремо взятого пенсіонера. Звертатися потрібно в найближче територіальне управління Пенсійного фонду. Зробити це може і представник бухгалтерії підприємства, на якому пенсіонер працює.

За відсутності таких заяв, початок квітня стане точкою, після якої пенсії перерахують автоматично. Таке правило діє відносно людей, чий пенсійний вік вже настав, але які офіційно працюють протягом двох років після цієї дати.

Тим, хто пропрацював після досягнення пенсійного віку менше двох років, теж перерахують пенсії, але не першого квітня, а в той момент, коли строк такої переробки дійде до 24 місяців.

Популярні новини зараз
Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень
Показати ще

Засідання колегії Мінсоцполітики за участю Гройсмана: відео

Формули, за якими визначається точне підвищення пенсій для тих, хто працював довше, накопичивши відповідний страховий стаж, Мінсоцполітики поки що не опублікувало. Експерти в економічній області вважають, що розміри таких доплат будуть невеликими, а піар в пресі - величезним. Весь захід з доплатами є, по суті, видом передвиборної агітації. Яку потрібно проводити в умовах дефіциту коштів у державному бюджеті.

Згаданий перерахунок пенсій також торкнеться військових і співробітників правоохоронних органів. Відомі випадки, коли юристам вдавалося відсудити собі пенсії поввышенного розміру.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" Мінсоцполітики економить гроші буквально на всьому - в тому числі, на виплату житлово-комунальних субсидій. Причиною для виплат громадянам такої допомоги може стати навіть небльшой борг по оплаті квартплати. Така антисоціальна політика все частіше змушує українських громадян звертатися до суду, щоб відстояти свої права.