На сьогоднішній день в українському парламенті є речі куди важливіші, ніж декомунізація областей
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це в ексклюзивному коментарі Politeka розповів народний депутат від партії «Наш край» Сергій Шахов.
«Перш за все, політикам потрібно подумати – як живуть люди. В якому стані. Чи вони хочуть цих змін. Або ж вони хочуть їсти. Думаю, що, насамперед, потрібно нагодувати людей й декомунізувати мізки політиків і чиновників, а вже після цього думати про можливе перезавантаження і перейменування вулиць, областей і так далі», – зазначив він.
Більше того, стверджує нардеп, сьогодні у Верховній Раді є інша, більш важлива завдання.
«Немов у парламенті більше нічим займатися. Сьогодні в Раді завдання – максимум- це дати робочі місця і можливість «вижити» простій людині. Дати нормальні зарплати, нормальні пенсії», – підкреслив він.
Додамо, голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив про необхідність перейменувати двох областей — Кіровоградської та Дніпропетровської. Про це Парубій заявив на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту.
Крім того, стало відомо, що процес перейменування Дніпропетровській та Кіровоградській області може початися вже 20 вересня.
«Вже всі процедури пройшли, і я вважаю, що наш парламент, який почав і здійснив декомунізацію, повинен її завершити також і на рівні Конституції, перейменувавши дві області», — зазначив він.
Як повідомлялося раніше, в Україні Дніпропетровська та Кіровоградська області вже зовсім скоро можуть припинити своє існування.
Чергове рішення щодо перейменування областей прийняв Комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя. Там підтримали внесення змін до Конституції в питанні перейменування Дніпропетровської області в Січеславську , а Кіровоградську — в Кропивницьку.
«По Кіровоградській та Дніпропетровській областях дуже швидко пройшла процедура. Це буквально місячної давнини ініціатива народних депутатів. Ми вдячні іншим комітетам, які на наше прохання оперативно зібралися, щоб ми отримали ці висновки. І це дає можливість розпочати наші конституційні зміни», — розповів голова комітету Руслан Князевич.
Варто відзначити, що з ініціативою перейменування областей депутати виступили в квітні йі травні цього року. Таку ініціативу підтримали близько 150 парламентарів.