На столичному мажоритарному окрузі №219 (Святошинський район) документи на реєстрацію кандидатами в депутати подали два рідних брата, які є однофамільцями чинного народного депутата від цього округу - голови Комітету у справах ветеранів та осіб з інвалідністю Олександра Третьякова. Про це повідомляють «Факти».

Як зазначено в поданих документах самовисуванців, Третьяков Павло В'ячеславович (1971 р.н.) та Третьяков Олександр В'ячеславович (1989 р.н.) обидва народилися в місті Іркутськ, Росія, в сім'ї військовослужбовця. В даний момент обидва проживають на Троєщині - в одному і тому ж будинку в сусідніх квартирах.

«Два брати, які живуть в сусідніх квартирах на Троєщині вирішили помірятися політичними амбіціями в Святошинському районі. І за дивним збігом обставин чинний депутат від цього округу, який до того ж володіє досить великим рейтингом підтримки у місцевих виборців - їхній однофамілець. Ось вона - справжня демократія!», - коментує цю інформацію політтехнолог Олексій Голобуцький.

Насправді, за словами Голобуцького, подібна технологія «двійників» - досить поширене явище в сфері «чорних» виборчих технологій.

«Клонування кандидатів використовується на виборах, щоб «відгризти» кілька відсотків у конкурента за рахунок неуважності виборців, або навіть просто поганого зору, наприклад, у людей похилого віку. Як правило, такі клони не ведуть виборчу кампанію, а просто присутні в бюлетені з єдиною метою відбору голосів у рейтингового кандидата. Безумовно, на такі прецеденти потрібна реакція як ЦВК, так і правоохоронців», - зазначає політтехнолог.

Популярні новини зараз
Будуть під постійним обстрілом: астролог вказав, на які міста чекає пекельний тиждень Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили" Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень
Показати ще

Як повідомлялося, кандидат-клон може бути притягнутий до кримінальної відповідальності.