В Украине продолжается обсуждение списка партии Владимира Зеленского «Слуга народа»

Журналісти, активісти та інші викривачі вже знайшли в партсписку кілька недобросовісних персонажів. Але серед представників партії знайшлося безліч людей, які приємно дивують.

Тут яскравим прикладом може слугувати №52 списку «Слуги народу» Артем Культенко, який протягом багатьох років займався бізнесом, запускаючи кондитерські стартапи. Культенко, який завжди був щиро віруючою людиною, в 2016 році вирішив присвятити своє подальше життя служінню Богу і вступив до Київської духовної семінарії.

Артем не міг миритися з беззаконням і несправедливістю, які тривали в Україні під час президентства Петра Порошенка, що привело його в київський виборчий штаб Володимира Зеленського.

Артем Культенко і його соратники повністю виклалися президентських виборах-2019 і допомогли Україні
здобути нового президента. Тепер вони готові взятися за боротьбу з корупцією, відновлення територіальної цілісності і соціальної справедливості в Україні.

Раніше повідомлялося, що депутат від партії «Слуга народу» може стати кожен, для цього достатньо пройти співбесіду і продемонструвати політичні напрацювання. Про це у відео-інтерв’ю Politeka заявила керівник Центру політичного діалогу, кандидат в народні депутати від партії «Слуга народу» Ірина Верещук.

а її словами, шлях майбутнього депутата від партії Володимира Зеленського починається з простого — з резюме. Крім цього, потрібні автобіографія, три пропозиції для законопроектів і відеопрезентація. Далі стандартно-співбесіда, перевірка юристами та демонстрація політичних переконань.

“Я до останнього дня не знала, яке у мене буде місце і чи буде воно. Я розуміла, що комунікація, яка проходила протягом тих днів дає надії на те, що моє питання буде розглянуто. Але ніяких преференцій у мене не було», — згадує Верещук