Проте, тільки з приходом до влади нової команди в 2019 році, розмови про виведення грального бізнесу «з тіні» поновилися.

«Укрінформ» у своїй статті «Легалізація: «бути» чи не бути» нагадує, що за останні п'ять років у парламенті зареєстровано кілька законопроектів, ключові серед них - проекти "Про діяльність казино", "Про лотереї", "Про букмекерську діяльність", "Про детінізацію ринку азартних ігор та забезпеченні доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов'язань". Проте жоден з них не був підтриманий парламентом попереднього скликання.

Тим не менш, представники нинішньої команди налаштовані вельми рішуче. Так, міністр фінансів України Оксана Маркарова, презентуючи у парламенті проект бюджету на 2020 рік, заявила, що законопроект про легалізацію грального бізнесу є одним з пріоритетних, оскільки його прийняття дозволить одержати суттєвий додатковий ресурс для наповнення держбюджету.

А нинішній секретар РНБО Олександр Данилюк не так давно звернув увагу на те, що гральний бізнес в Україні, який зараз перебуває "в тіні" і має мільярдний оборот, повинен бути легалізований, і парламент має всі можливості, щоб швидко це зробити.

Крім того, президент Володимир Зеленський доручив Кабміну до 1 жовтня підготувати законопроект про легалізацію грального бізнесу, а Верховній Раді України прийняти його до 1 грудня 2019 року. Проте, пише «Укрінформ», в даний час точно не відомо, чи готовий вже відповідний законопроект, максимально він продуманий, щоб захистити громадян від ігрової залежності, а також не допустити монополії на ринку.

Популярні новини зараз

Донька скандального Добкіна в екстраміні побешкетувала в туалеті ресторану: відео спливло у мережі

Тарзану й не снилося: Корольова злила архівне відео з Ніколаєвім, це треба бачити

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще