Ретроспективне зниження "зеленого" тарифу в односторонньому порядку з боку держави негативно вплине на інвестиційний клімат в Україні, потрібно знайти компроміс з бізнесом. Про це заявив управляючий партнер Capital Times Ерік Найман, пише РБК

На його думку, позиція влади щодо ретроспективного перегляду "зеленого" тарифу є неправильною, і владі необхідно провести діалог з цього питання з бізнесом, який розвиває альтернативну енергетику в Україні.

"Це неправильна державна позиція, що давайте скасуємо всі рішення попередніх. Правильне рішення - це сісти за стіл переговорів і знайти компромісне рішення. Пояснити позицію держави. Гарячі голови можуть це перетворити просто в проблему. А переговори, вони вирішать цю проблему", - зазначив Найман.

Він наголосив на важливості пошуку компромісного рішення, яке б задовольнило як владу, так і інвесторів.

"Ідеальний формат, звичайно ж, потрібно шукати компромісне рішення. Я шукав би важелі, які змусять всіх учасників сісти за стіл переговорів і знайти компроміс. Природно, бажано, щоб це було саме в формі компромісу, а не одностороннього прийняття рішення з боку держави", - сказав Найман.

Популярні новини зараз

200 мільйонів євро за будинок короля Леопольда II: Ахметов купив один з найдорожчих особняків на планеті

Погода у Львові 27 січня: мороз зажене галичан під ковдри з чаєм та пляцками

Ківа в черговий раз став посміховиськом в мережі: новий флешмоб не обійшов стороною слугу народу

Через сім років терпіння Кароль зробила сенсаційне зізнання про свого чоловіка: "Він був змушений... "

Показати ще

Нагадаємо, 6 грудня 2019 року у Верховній Раді зареєстровано проект закону "Про внесення змін у деякі закони України щодо покращення інвестиційного клімату у сфері відновлювальної енергетики" (№2543), яким передбачається можливість добровільного зниження "зеленого" тарифу.

За словами одного зі співавторів законопроекту, народного депутата Лесі Василенко, проект дозволить державі дотриматись зобов’язань перед інвесторами і в той же час зменшити навантаження через виплати за "зеленим" тарифом на ринку енергетики. Законопроект №2543 підтримали 75 учасників ринку відновлюваної енергетики, як компромісний, що одночасно враховує інтереси держави та бізнесу.