Колишній народний депутат та лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко заявив, що теперішній уряд це просто збіговисько некомпетентних ідіотів, які тільки й вміють робити, що псувати життя українцям.

Про таке політик заявив під час прямого ефіру політичного шоу "Свобода слова Савіка Шустера".

Відтак, під час того, коли прем'єр-міністр України Олексій Гончарук почав розповідати, як вони покращили життя українців за це час, Ляшко не зумів стриматися та розкритикував теперішній уряд.

Ляшко, фото - KP.UA
Ляшко, фото - KP.UA

"Покажіть, де результат вашої роботи. Ваш результат роботи – це сотні тисяч людей без роботи, це повна енергозалежність країни, це купівля російської електрики та вугілля, за яке ми платимо мільярди… Замість того, аби добувати, інвестувати та створювати власну енергонезалежність, ви демотивуєте людей та ганяєте їх по за кордонах. Ви уряд некомпетентних ідіотів", - підкреслив лідер "Радикальної партії".

Популярні новини зараз
Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги Передбачення, від якого холоне кров: "Китайський Нострадамус" розповів, що станеться у 2025 році Виїхав з людиною з інвалідністю, а повернувся сам: що загрожує чоловікам на кордоні Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Показати ще

Нагадаємо, Ляшко необережно пожартував про сутичку з Герусом: "Зникли труси".

Як повідомляв Знай. ua, прокуратура не реєструє заяву Ляшка для порушення справи проти Геруса за держзраду.

Також Знай. ua писав, що головного радикала України Олега Ляшка закидали презервативами з вазеліном активісти громадського руху "Вирок". Сталося це під будівлею Бориспільського міського районного суду.