Генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Йенс Столтенбер розповів, чи варто Україні розраховувати на перспективу в майбутньому стати членом НАТО.

Так, у четвер, 7 червня, глава Міністерства оборони Степан Полторак зустрівся в штаб-квартирі НАТО зі Столтенбергом і поставив животрепетне питання. Генеральний секретар, в свою чергу, нагадав про принцип відкритих дверей.



"Принцип відкритих дверей — один із основних принципів НАТО є актуальним, як для України, так і для інших країн. Вважаю історичною подією, що в новій будівлі Штаб-квартири Альянсу я першим Міністром із країн-партнерів приймаю Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака", - заявив Столтенберг.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що світова спільноста визнала Російську Федерацію та її безпосереднє керівництво відповідальними за порушення прав людини в Україні та Грузії.

Популярні новини зараз
Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Пенсіонери отримають підвищену пенсію: які умови Астролог назвав точну дату закінчення війни – надії на 2024 рік були марними Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати
Показати ще

Мова йде про документ під назвою "Просування демократії і прав людини в чорноморському регіоні", який представила головний доповідач Улла Шмідт.

Крім того, російський президент Володимир Путін заявив, що НАТО занадто близько поставив свої війська до кордонів, таким чином нібито вони "перетнули червону межу".

"Мало того, що НАТО підійшло до наших кордонів, у нас виникла підозра, що завтра Україну теж туди включать, і там ще поставлять якісь радари і системи протиракетної оборони. Ну є якісь межі, розумієте, "червону лінію" не можна переходити. Давайте з повагою ставитися до наших інтересів", - заявив кремлівський засідатель.

Ми також писали про те, що в Євросоюзі і НАТО стурбовані агресією Російської Федерації і хочуть запобігти проникненню країни в Прибалтику та Польщу.

За даними ЗМІ, про це йдеться у звіті комітету у закордонних справах Європейського парламенту, присвяченому відносинам ЄС і НАТО.

"Проникнення Росії з допомогою гібридних або звичайних методів в країни східного флангу має бути відповідним чином попереджені та відображені", - йдеться в документі.