Кримський міст буде небезпечний з першого дня його відкриття, адже він будується в небезпечному місці. Про це розповів генеральний директор телеканалу ATR Ленур Іслямов, передає "Обозреватель".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Я думаю обов'язково під вибори, навіть завтра чи післязавтра, вони скажуть, що вже запустили технічну дорогу, по якій Путін проїхав, і вже патріарх благословив, і взагалі це найсакральніша дорога, і через цю дорогу ми отримуємо світле майбутнє", – розповів Іслямов.
Він нагадав, що міст будується на рухомих тектонічних плитах, а про небезпеку будівництва на цій ділянці попереджали всі міжнародні експерти ще в радянські часи.
"Міст на сантиметр піде в ліво-право і цього вже буде достатньо для того, що по ньому їздити ніхто не буде. Він буде небезпечний з першого дня", – говорить Іслямов.
Керівник телеканалу додав, що, хоч міст і небезпечний, нехай росіяни його будують.
"Нехай роблять. По ньому, якщо встигнуть, зможуть виїхати до себе в Росію. Але це якщо встигнуть, а так будуть вплав. Так вже було, вплав підуть добиратися", - закінчив Іслямов.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" російський журналіст Ігор Яковенко заявив, що ситуація в аннексированном Криму буде погіршуватися в силу об'єктивних причин.
"Що стосується Криму, то, безумовно, ситуація буде погіршуватися. Жодних ресурсів для того щоб відновити повноцінне постачання Криму і забезпечення економічного і соціального розвитку цієї території у Росії сьогодні немає", - впевнений Яковенко.
Так, він передбачає, що, всупереч планам, Кримський міст не буде введений в експлуатацію в кінці поточного року.
Нагадаємо, з військової точки зору, Керченський міст досить вразливий перед авіацією, ракетами наземного і морського базування іноземної армії.
Про це заявив екс-заступник начальника Генштабу збройних сил України, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко.
"Міст являє собою стратегічну артерію, яка може забезпечувати відповідну кримську угруповання противника, а також сприяти економічному зростанню Криму. Хоча з військової точки зору, він є досить уразливим для авіації, ракет наземного і морського базування", - сказав Романенко.