Окупанти в Криму допустили дуже грубі помилки під час будівництва нової автодороги 1-ї категорії "Таврида" в Сімферополі, яка через Керченський міст з'єднає Крим і Кубань. Про це написала кримчанка Ілона Карачан на своїй сторінці в Facebook.

"Не сходяться не лише прольоти Кримського мосту, естакади нової автодороги 1-ї категорії "Таврида" в Сімферополі теж не сходяться. Можливо, це такий мейнстрім чи традиція, коли нічого ніде не сходиться", – зазначила вона.

Планувалось, що автотраса "Таврида" матиме протяжність майже 280 кілометрів і з'єднає кримські міста зі споруджуваним мостом через Керченську протоку і материковою частиною Росії.

Популярні новини зараз
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Показати ще

Раніше повідомлялося, що в Києві заговорили про "українську Кубань", пояснюючи позицію влади України з будівництва Керченського мосту в Крим.

"Позиція Мінінфраструктури по цьому мосту дуже проста: я вважаю, що цей міст буде зручним сполученням українського Криму і українцям Кубані", - сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян, коментуючи будівництво Керченського моста.

Територія, яка називається в даний час Кубанню, охоплює російський Краснодарський край і частина Ставропілля, Республіки Адигея і Карачаєво-Черкесія, частина Ростовської області РФ.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", недобудований Керченський міст у РФ планують охороняти безпілотними літальними апаратами. Згідно з інформацією, метою робочої групи є створення проекту системи комплексної безпеки транспортного переходу, включаючи організаційні, правові, фізичні заходи, що забезпечують максимальний захист від зовнішніх і внутрішніх загроз.

Також повідомлялося, що голова МЗС Клімкін заявив, що російська влада просто зобов'язана у найкоротші терміни виплатити Україні чималу компенсацію через порушення прав держави у Чорному та Азовському морях, а також у Керченській протоці.

Голова МЗС підкреслив, що розмір штрафу повинен бути таким, аби за його рахунок покрити всі витрати України: зокрема, втрату можливості ведення видобутку на власному шельфі, використання живих ресурсів та культурної спадщини.