Більший прогрес України у реформуванні сфери верховенства права та боротьби з корупцією матиме позитивний вплив на створення нових робочих місць і досягнення економічного зростання на рівні 5-6% на рік.

Про це заявив голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі на засіданні "круглого столу" на тему: "Європейський вибір України після Революції Гідності: можливості та проблеми".

Він розповів, що багато ще належить зробити у сфері верховенства права.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

"Ми знаємо, що багато було зроблено, проте багато ще належить зробити у сфері верховенства права. Ми наразі обговорюємо з представниками влади України якнайшвидше створення Антикорупційного суду на принципах, які були узгоджені з Радою Європи, зокрема, з урахуванням рекомендацій Венеційської комісії. Надзвичайно важливо впровадити необхідні реформи в сфері верховенства права та боротьби з корупцією, тому що сьогодні економічне зростання в Україні зберігається на рівні 2,5% на рік. Цього недостатньо для створення робочих місць, необхідних для української молоді", - заявив Мінгареллі.

За його словами, для того, щоб створити необхідну кількість робочих місць, необхідно досягти економічного зростання на рівні близько 5-6%, а для цього необхідно залучати іноземних інвесторів.

"Але іноземні інвестори мають бути певні, що в Україні з повагою ставляться до верховенства права, а для цього ви повинні виявити готовність досягти більшого прогресу у сфері боротьби з корупцією та верховенства права", - наголосив голова Представництва ЄС.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", тіньова економіка та зарплати в конвертах породжують бідність і позбавляють українців права на соціальний захист. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає galinfo.

За його словами, приблизно 40% української економіки знаходиться в тіні, а тому стандартні для розвинутих країн рецепти вирішення економічних проблем не є дієвими.

"Натомість, детінізація на сьогоднішньому етапі дасть грошей більше, ніж результати економічного зростання", - стверджує Рева.