Попри численні заборони, кримінальні справи про державну зраду колишнього президента-втікача Віктора Януковича та процес декомунізації, в Україні досі продовжують вести свою діяльність "Комуністична партія України" і "Партія Регіонів".

Політичне життя України

За даними Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України",у їхніх звітах про майно, витрати і зобов'язання фінансового характеру за I квартал 2018 року наголошено, що КПУ витратила 58 тис. грн, а "Партія регіонів" - 48 тис. грн.

При цьому дві третини українських політичних партій (70%) цього року не задекларували жодних витрат. Порожні звіти подали 180 партій. Ще близько ста політичних сил не подали звітів узагалі.

Фінансування партій в Україні

Популярні новини зараз
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" "Допекли за 4 години": українці, які оплатили послуги "Київстар", залишаються без зв'язку Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Показати ще

Цікаво що порожні звіти подали зокрема "Суспільно-політична платформа Надії Савченко", "Вінницька європейська стратегія", "Слуга народу", "Нові обличчя", "Партія Наталії Королевської - Україна вперед", "УДАР", "Блок Дарта Вейдера". Загалом всі українські партії, не рахуючи парламентських, витратили за три місяці 14,9 млн грн.

Найбільше - Аграрна партія України (3,4 млн), "УКРОП" (2,3 млн), "Наш Край" (1,4 млн), Українська галицька партія (1,2 млн) таі ВО "Свобода" (1 млн).

Реальні проблеми українців

Найактуальнішими проблемами для більшості опитаних є війна на сході України (52%) та соціально-економічні негаразди: низький рівень зарплат чи пенсій (36%), зростання цін та інфляція (32%), безробіття (27%), висока ціна та низька якість медичного обслуговування (24%), високі тарифи на комунальні послуги (23%), соціальне розшарування між бідними та багатими (16%).

Зарплати українців

27% виступають за здійснення кардинальних, революційних змін, і лише чверть (25%) – за поступове вирішення найгостріших проблем. Тобто 70% опитаних не можуть миритися з низьким темпом реформування країни.

Бідність в Україні

Більші очікування респондентів на рішуче вирішення соціальних проблем і сподівання на встановлення соціальної справедливості формують в Україні високий запит на ліву – соціал-демократичну ідеологію.

Дивіться: комуністична партія переходить у підпілля

Як повідомляв портал "Знай.ua", з 1 липня в Україні перерахують пенсійні виплати. Липневе підвищення пенсій вплине на українців, розмір пенсій яких становить від 1373 до 1434 гривень. Збільшення для них становитиме від 1 до 61 гривні. Наступний перерахунок виплат буде проведено у грудні. Зокрема, в кінці поточного року мінімальна пенсія збільшиться до 1497 гривень.