Україна крок за кроком наближається до повноцінного членства в НАТО надання Києву статусу країни-аспіранта.

"Це дуже важливо. НАТО визнало статус країни-аспіранта для України! Крок за кроком наближаємося до повноцінного членства в Альянсі. До речі, у п'ятницю відбулася зустріч нашого віце-прем'єра з питань євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе з заступником Генсека НАТО Роуз Геттемюллер, де обговорювалося саме це питання, і ввечері на офіційному сайті НАТО ось така чудова новина", – написала віце-спікер Ради, представник України та ТКГ Ірина Геращенко в Facebook.

Й поки дехто кричить про зрадазрадная і всьопропало, президент, його команда і натовські яструбиці ): працюють. Дівчата,...

Posted by Iryna Gerashchenko on Saturday, 10 March 2018

Вона додала, що Україна буде працювати далі для наближення до Альянсу.

Популярні новини зараз
Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет
Показати ще

"Вітаю вас з фантастичною новиною, НАТО визнало Україну країною-аспірантом. Працюємо далі - разом з президентом, парламентом, урядом, неурядовими організаціями та експертами, МЗС та МО, які провели за ці 4 роки фантастичну роботу для наближення до Альянсу", – зазначила вона.

Це дуже важливо. НАТО визнала статус країни - аспіранта для України! Крок за кроком наближаємося до повноцінного...

Posted by Iryna Gerashchenko on Saturday, 10 March 2018

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Північно-Атлантичний альянс визнає прагнення України бути повноцінним членом організації.

"Двері НАТО залишаються відкритими для будь-якої європейської країни, яка здатна взяти на себе зобов'язання членства і сприяти безпеці в євроатлантичному регіоні. З 1949 року членство в НАТО зросла з 12 до 29 країн за сім етапів розширення. На сьогодні чотири країни-партнери заявили про своє прагнення до вступу в НАТО: Боснія і Герцеговина, Грузія, колишня югославська республіка Македонія і Україна", - йдеться в повідомленні.

Країни-аспіранти - це країни, які задекларували своє прагнення до вступу в НАТО. Країни-аспіранти можуть бути запрошені для участі в розробці плану дій щодо членства (ПДЧ) для підготовки до потенційного членства і демонстрації їх спроможності виконувати зобов'язання щодо можливого майбутнього членства. Участь у ПДЧ не гарантує членства, але це є основним механізмом підготовки.