Для досягнення тривалого миру та єдності в Україні нам потрібен новий Основний Закон.

Про це написав глава політичної партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко у Facebook, коментуючи свій виступ на панельній дискусії Атлантичної ради США.

«У Вашингтоні Атлантична рада США запросила мене виступити на панельній дискусії, в якій обговорювали роль миротворчої місії в процесі врегулювання конфлікту на Донбасі. Модерував дискусію мій давній знайомий і колега-дипломат Хьорбст, Джон Едвард, посол США в Україні в 2003-2006 рр. А відкривав її спецпредставник Держдепу США по Донбасу Курт Волкер. Брав участь також і Олександр Вершбоу, посол США в Росії у 2000-2005 рр та екс-заступник генсека НАТО. Я нагадав учасникам дискусії, що саме в Україні зараз вирішується доля європейської континентальної, а отже, в тому числі, і глобальної системи безпеки», – написав Андрій Ніколаєнко.

Глава партії «ОСНОВА» також зазначив, що створення нового Основного Закону має стати найбільш важливими етапом відновлення миру на Донбасі.

«Я зазначив, що успіх мирних переговорів щодо Донбасу неможливий без більш повного залучення США до цього процесу. Для цього необхідно переходити від Мінського до Віденського формату мирного діалогу. І що критично важливими етапами відновлення миру на Донбасі є не тільки введення миротворців, але й початок роботи на певний період тимчасової міжнародної адміністраціі. І найголовніше – Україні потрібні не змінювати Конституцію під Донбас. Для досягнення тривалого миру та єдності нам потрібен новий Основний Закон. У створенні якого мають взяти участь всі жителі України, в тому числі і Донбасу», – констатував Андрій Ніколаєнко.

Популярні новини зараз
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям пояснили способи та наслідки реінтеграції Донбасу.