У Верховній Раді просто не знайдеться 226 голосів для того, щоб в останній чи передостанній сесійні тижні роботи парламенту проголосувати за зняття депутатської недоторканності в першому читанні. Про це заявив народний депутат від БПП Валерій Карпунцов.

Він упевнений, що 226 голосів може бути лише в тому випадку, якщо не буде правок, зміни тексту і знову повернення на попередні висновки. Карпунцов вважає, що в будь-якому випадку не знайдеться цих 226 голосів.

Депутат переконаний, що опозиція ближче до виборів стане говорити, що при відсутності гарантій професійної діяльності народного депутата і спеціальної процедури притягнення до кримінальної відповідальності просте анулювання такого запобіжника в Конституції дасть можливість владі зловживати і вони не стануть голосувати.

Крім того, не тільки опозиція, на думку Карпунцова, відмовиться від голосування. На підтримку провладних депутатів також не варто особливо розраховувати.

Популярні новини зараз
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Показати ще

"Теж саме і у владі. Деякі мажоритарники, навіть більшість, не дуже поділяють бажання знімати цей додатковий імунітет. Кожен на себе проектує можливість застосування влади правоохоронної машини, а цей імунітет захищає", - зазначає нардеп.

Дивіться: Рабінович висловився про недоторканність

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" Конституційний суд України схвалила президентський законопроект про обмеження недоторканності депутатів Верховної Ради України з 1 січня 2020 року.

Відповідно до рішення. законопроект №7203, що у парламент вніс президент України Петро Порошенко, не суперечить Конституції.

"Пропоновані зміни щодо скасування недоторканності народних депутатів України стосуються лише їх спеціального статусу і не впливають на зміст конституційних прав і свобод людини і громадянина", — йдеться у висновку.