Оптимістичні настрої урядовців, зокрема прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та спікера ВР Андрія Парубія заключалися в тому, що базовий пакет законів нібито цілком реально прийняти в найкоротші терміни.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПроте насправді все далеко не так просто і до кінця вересня пенсійну та судову реформу можуть не ухвалити.
Відповідну заяву в ефірі телеканалу "Прямий" зробив засновник політичної партії "Основа", народний депутат Сергій Тарута.
Свої припущення політик аргументував суттєвим об'ємом роботи, взявшись за який ніхто не оцінив, чи встигнуть його осилити:
"Не думаю, що ця процедура швидко пройде: ми маємо 4100 поправок, документ "сирий", дуже багато інших поглядів у суспільстві, в тому числі – у депутатів", - підкреслив він.
Тарута запевнив: якщо вже говорити про зміни у роботі служителів Феміди, то суд повинен бути незалежним і не вибірковим, не бути політичною гілкою, адже саме такий формат можемо спостерігати зараз:
"Бачимо, що є тиск влади. Будуть намагатися переконувати депутатів, щоб вони не вибігали із цього парламенту".
До слова, вчора в Одесі стався прецедент, який експерти називають прикладом недоліків у судовій системі – Чорноморський суд відпустив фігурантів "справи 2 травня": затримані раніше були учасниками подій 2014-го року, які сколихнули не тільки місто, а й всю Україну:
"Нема довіри до суду. З іншого боку, не знаю всю глибину справи і хто винен, не можу професійно сказати. Те, що трапилося – частина цієї недовіри", - підсумував депутат.
Як повідомляв портал "Знай.ua", Кабмін збільшив витратну частину на Апарат ВР.