На цьому наголосила міністр освіти та науки Лілія Гриневич під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

Питання про наявність такого "грифу" підняв народний депутат Олег Мусій, задавши питання про це прем'єр-міністру Володимиру Гройсману.
Мусій поцікавився, чому в школах вивчається книга "Про це" і яке відношення має до цього Міністерство освіти та науки й уряд загалом.

При цьому депутат заявив, що ця книга є "популяризація гомосексуалізму в дитячому віці і розбещення малолітніх".
Мусій не уточнив, звідки у нього інформація про те, що ці книжки читають в школах дітям.
"Ви говорите такі речі, що мені аж незручно слухати. Це не є політикою уряду. Про що ви говорите?" – відреагував на це Володимир Гройсман.




Повністю ця книга називається "Відверта розмова про "ЦЕ". Та позиціонується при продажі як "перший підручник про секс для вашої дитини".
В описі визначено вік дитини: від 3 до 5 років, від 6 до 8 років, від 9 до 12 років. Також вказується, що "книга призначена для діток молодшого і середнього шкільного віку".

Популярні новини зараз
Україна може поринути у темряву: енергетики заговорили про блекаут Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році 3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку
Показати ще

Після Гройсмана слово надали міністру освіти та науки Лілії Гриневич.
"МОН не має ніякого відношення до цієї книжки і ніколи не рекомендувало її для навчального процесу, – запевнила вона, додавши, що на книзі не вказано, що вона рекомендована міністерством.


Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", звіт про роботу прем’єр-міністра Володимира Гройсмана не сходиться з українськими реаліями.

Про це розповів народний депутат, лідер партії «ОСНОВА» Сергій Тарута.
«Якщо говорити про принципи демократичної країни, то щорічно прем’єр повинен звітувати, незалежно від настрою президента чи політичних сил. Це повинна бути система. Це не відбувається, тому що звітувати нічим, тому що народ відчуває зворотне. Народ відчуває, що кожен день його кишені порожніють, порожніють і порожніють. І хвалитися нічим, пишатися нічим», – зазначає політик.